سخن مدیرعامل

سخن مدیرعامل

ما در شرکت ساحل امید ایرانیان ضمن بهره‌گیری از دانش روز مهندسی، مدیریتی و توسعه خدمات باکیفیت و با تکیه بر نیروی انسانی متخصص و باتجربه به‌عنوان مجموعه‏ای سرآمد جهت انجام مأموریت‌های سازمانی در پروژه‏های ملی، منطقه‏ای و بین‌المللی در راستای ارائه خدمات مشاوره و مهندسی شامل مطالعه و طراحی، نظارت و مشاوره مدیریت طرح فعالیت می‌نماییم.

این شرکت در راستای استراتژی‌های تعیین‌شده فعلی، برآورده‏ سازی نیازهای مشتریان و افزایش رضایت‌مندی آنان را سرلوحه کار خود قرار داده و تلاش دارد تا با داشتن حضوری اثرگذار و مستمر در فضای کسب کار رقابتی و افزایش سهم شرکت از بازارهای مرتبط جهت تحقق اهداف استراتژیک سازمان و بهبود مستمر فرآیندهای انجام کار و همچنین پرداختن به مقوله خلاقیت و نوآوری، رعایت استاندارد‏های ملی و بین‌المللی و حرکت در راستای تعالی و توسعه پایدار گام مهمی بردارد.

ما در تلاش هستیم با تکیه‌بر وجوه مثلث آینده‏نگاری شامل " تفکر، گفتگو و شکل‌دهی آینده" مبتنی بر تجزیه‌وتحلیل گذشته و با نگاه به آینده بهترین تصمیمات را برای انجام مأموریت‌های فعلی خود اتخاذ کنیم. امید آن دارم که باهمت، پشتکار، توکل و تلاش بیش‌ازپیش کلیه همکارانم در خانواده بزرگ شرکت ساحل امید ایرانیان هر چه سریع‌تر و بهینه‌تر به مقصود برسیم.

همیشه فداکارای و گذشت

ما به تعالی مهندسی ایران اسلامی می اندیشیم و عمل میکنیم

۹۰

ایمنی ساخت

۹۵

تعمیر و نگهداری

۸۵

سازه های دریایی